hello world!

Keto Light : Len o šesť dní neskôr zasiahli najhoršie príznaky.

Keto Light : Len o šesť dní neskôr zasiahli najhoršie príznaky.

"Nebolo to ako nič, čo som kedy zažil."

Na druhý deň išla do nemocnice a okamžite ju dali do izolácie. V piatok mala Driscoll teplotu 102 a mala pozitívny test na COVID-19. Zostala hospitalizovaná dva dni, na IV tekutinách, liekoch proti bolesti a na znižovanie horúčky, kým keto light site bola natoľko zdravá, že ju poslali domov.

Ešte 17. marca, takmer týždeň po prvých príznakoch, bola Driscoll stále vyčerpaná a vyrovnávala sa s únavou a bolesťami hlavy.

"Bolo mi naozaj zle," povedala. "Na chvíľu som sa tam naozaj bála, ako mi je zle."

Houser sa zobudil 13. marca s teplotou nad 100 stupňov, bolesťami hrdla a kašľom po tom, čo sa cítil dobre, keď šiel spať predošlú noc.

Pre Kitsap Sun, súčasť siete USA TODAY Network, povedal, že sa cíti podobne ako chrípka, ale nie až tak zle.

"Naposledy som mal chrípku. Cítil som sa naozaj mizerne. Necítil som sa pri tom naozaj mizerne," povedal.

Houser povedal, že jeho horúčka v krátkom čase ustúpila a pocítil niekoľko bolestí tela, ale nie príliš. O týždeň neskôr povedal, že má stále kašeľ a nikdy necítil dýchavičnosť. Väčšinou sa cítil unavenejší ako zvyčajne a driemal.

"Bolo to iné," povedal, keď ho požiadali, aby to prirovnal k prípadu chrípky.

Sledovanie epidémie: Pozrite sa, ako sa vyvinula v USA

"Spal som 19 hodín denne"

Pre Noelle Ruiz (27) to začalo 10. marca 101-stupňovou horúčkou. Ona cokolada-slim-official.top si dala Tylenol a oddychovala. Asi po dni horúčka ustúpila. Stále ju bolela hlava a kašlala; cítila tlak v dutinách, ale nemala žiadne šňupanie. Neskôr v priebehu týždňa sa u nej objavila bolesť na hrudníku keto light official, keď dýchala, ale stále si nemyslela, že ide o COVID-19.

Len o šesť dní neskôr zasiahli najhoršie príznaky.

„Spal som 19 hodín denne. Cítil som nevoľnosť. Keď som vstala a šla do kuchyne, dochádzal mi dych. Bolo to, ako keby som cvičila, ale prešla som len vzdialenosť miestnosti,“ povedala zo svojho domu v Los Altos v Kalifornii.

"Nemohol som sa naozaj zhlboka nadýchnuť. Nemala som pocit, že mám v pľúcach dosť vzduchu keto light official,“ povedala.

Ruiz mal u niektorých infikovaných ďalší súbor symptómov. "Stratila som chuť, jedlo nebolo chutné, necítila som nič," povedala.

Aj keď nie je známe, koľko ľudí nakazených pociťuje stratu čuchu nazývanú anosmia alebo stratu chuti známu ako ageúzia, lekári zisťujú príznaky, ktoré hlásili niektorí pacienti s COVID-19.

Bola to dýchavičnosť, ktorá nakoniec prinútila Ruiza doktora, aby ju otestoval. V nedeľu sa dozvedela, že je pozitívna na koronavírus. .

Ruiz si je celkom istý, že to dostal od svojej svokry, ktorá týždeň pred ňou ochorela a dostala zápal pľúc. Bola prijatá do nemocnice, dostala kyslík a po niekoľkých dňoch sa zotavila a teraz je v karanténe vo svojom byte.

Pre Ruiza to nikdy nebolo také zlé, ale až teraz sa po takmer dvoch týždňoch keto light official choroby začína cítiť normálne. Pre ňu nebol COVID-19 taký závažný ako úplná chrípka, ale skutočne ju z nej dostal.

"Najväčšími príznakmi pre mňa bolo, aká som bola unavená a koľko som potrebovala spať," povedala. "A tlak na hrudi. Bolo zvláštne, že trvalo šesť dní, kým ma zasiahli symptómy podobné COVID.“

Jedna strana, množstvo symptómov

Späť v Seattli, keď Schneider konečne dostala energiu na Facebook, videla veľa svojich priateľov, ktorí boli na sobotnej nočnej párty a prišli s tým istým. Začali chatovať online a uvažovali, či všetci dostali koronavírus. Bolo to na začiatku epidémie a bolo len málo konečných prípadov.

Desať z nich vytvorilo skupinu na Facebooku, sedem bolo testovaných. Všetci sa vrátili pozitívne na SARS-CoV-2, vírus, ktorý spôsobuje COVID-19. Schneider, bioinžinier, bol fascinovaný obrovským rozsahom skúseností, ktoré mali všetci.

Jeden z jej priateľov, ktorý mal pozitívny test na vírus, nemal vôbec žiadne príznaky, ale pravidlá jeho zamestnávateľa vyžadovali, aby bol testovaný, pretože bol pravdepodobne vystavený. Ďalšia mala len malé preťaženie v hrudi a cítila sa trochu unavená, povedala Schneider.

Otázky a odpovede čitateľov: Boli sme zaplavení tisíckami čitateľských otázok o koronavíruse. My im odpovedáme.

Ako pomôcť: Pán Rogers povedal keto light official website: „Hľadajte pomocníkov“. Tu je návod, ako pomôcť uprostred paniky z koronavírusu.

Nikto zo skupiny nemal respiračné symptómy, s výnimkou niekoľkých prípadov, keď ľudia mali ku koncu choroby suchý kašeľ alebo šteklenie v zadnej časti hrdla. Jeden mal dýchavičnosť a bolesti tela, bolesť hlavy a vyčerpanie, ale bez horúčky. Ďalší dostal zápal pľúc na nízkej úrovni, zápal pľúc, ktorý môže byť spôsobený infekciou.

Schneider mala všetky príznaky okrem dýchavičnosti – vysokú horúčku, únavu, bolesti tela, hlavy, nevoľnosť, hnačku a nedostatok energie – a trvalo jej asi deväť dní, kým sa začala opäť cítiť sama sebou.

Všetci jej priatelia sa zotavili a nikto nebol keto light hospitalizovaný, za čo sú všetci vďační. Schneiderovým záverom bolo, že vírus sa môže prejaviť toľkými spôsobmi, že je ťažké ho identifikovať.

Pre ňu to bolo ako naozaj zlý prípad chrípky. Iní ani nevedeli, že ho majú.

"Myslím si, že tento vírus má len celú súpravu a kaboodle," povedala. "Všetko sa líši v závislosti od toho, ako zle si to nakazíte."

Prispievajú: Andrew Binion, Kitsap Sun, Jennifer Pignolet, Akron Beacon Journal.

Americké centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb vydali v sobotu večer domáce cestovné odporúčanie pre New York, New Jersey a Connecticut, FDA schválila nový rýchly test na koronavírus a námorná nemocničná loď opustila Norfolk vo Virgínii do New Yorku.

Prezident Donald Trump v sobotu povedal, že zvažuje zavedenie keto light dvojtýždňovej karantény v New Yorku a častiach New Jersey a Connecticutu, aby sa vysporiadal s rýchlym šírením COVID-19. Neskôr na Twitteri napísal, že „karanténa nebude potrebná“, povedal, že bude nasledovať odporúčanie CDC.

USA zaznamenali v sobotu viac ako 124 000 prípadov nákazy koronavírusom s najmenej 2 100 úmrtiami, uvádza informačný panel Univerzity Johnsa Hopkinsa . Očakáva sa viac potvrdení, keď USA zintenzívnia testovanie.

Je známe, že na celom svete sa COVID-19 nakazilo približne 660 000 ľudí a viac ako 30 000 zomrelo.

Náš živý blog sa aktualizuje počas dňa. Obnovte si najnovšie správy. Ďalšie titulky:

• Guvernér Floridy plánuje kontrolné body na preverenie obyvateľov Louisiany, keďže New Orleans očakáva nárast koronavírusu

• Kedy budú obchody znovu otvorené počas pandémie koronavírusu? Nie skoro. Niektoré sú zatvorené na neurčito.

• Toto je úžasná fotografia pápeža Františka, ktorý sa modlí na prázdnom Námestí sv.

• Ako sa koronavírus šíri tak rýchlo? Hodina matematiky, na ktorú ste pravdepodobne zabudli, obsahuje odpoveď.

• Základy o koronavíruse: Čo potrebujete vedieť, keďže USA sa stávajú novým epicentrom pandémie.

CDC vydáva cestovné poradenstvo pre New York, New Jersey a Connecticut

Trump sa rozhodol neuvaliť na New York karanténu, keďže štát bojuje so šírením koronavírusu.

Namiesto toho CDC vydalo odporúčanie, v ktorom vyzvalo „obyvateľov New Yorku, New Jersey a Connecticutu, aby sa na 14 dní s okamžitou keto light official website platnosťou zdržali nepodstatných domácich ciest“.

„Na odporúčanie pracovnej skupiny Bieleho domu Coronavirus Task Force a po konzultácii s guvernérom New Yorku, New Jersey a Connecticutu som požiadal @CDCgov, aby vydalo silné cestovné odporúčanie, ktoré by spravovali guvernéri po konzultácii s federálna vláda,“ oznámil Trump v sobotu neskoro večer na Twitteri. „Karanténa nebude potrebná. Úplné podrobnosti zverejní CDC dnes večer. Ďakujem!"

Guvernér New Yorku Andrew Cuomo spochybnil potrebu karantény a povedal novinárom v Albany, že nevie, čo by to znamenalo a ako by sa to dalo legálne vynútiť. "Z lekárskeho hľadiska neviem, čo by ste tým dosiahli," povedal keto light official.

Medzitým polícia štátu Rhode Island v piatok začala sťahovať vodičov s newyorskými poznávacími značkami, aby predstavitelia Národnej gardy mohli zhromaždiť kontaktné informácie a informovať ich o povinnej 14-dňovej karanténe. Cuomo pohrozil žalobou na Rhode Island, ak bude pokračovať v hľadaní Newyorčanov vstupujúcich na jeho hranice.

— Michael Collins a Joel Shannon

89 infikovaných v jednom z najväčších amerických väzníc

Najmenej 89 ľudí uväznených vo väznici Cook County v Illinois malo pozitívny test na koronavírus, čo je nárast z 38 potvrdených v piatok, podľa úradu šerifa Cook County.

Deväť testov bolo negatívnych a k sobotňajšiemu večeru bolo pripravených ďalších 92 testov.

Cook keto light official County Jail sa zaoberá procesom prepúšťania a skríningu nenásilných obvinených v prípravnom konaní, ktorí sú starší alebo majú už existujúce ochorenia, ako aj všetky tehotné ženy.

Viac ako 2600 ľudí malo pozitívny test na vírus v okrese Cook.

– Grace Hauck

Guvernér New Jersey varuje pred „korona párty“

Guvernér New Jersey Phil Murphy vydal varovanie pred "koronovými večierkami" týždeň po tom, čo nariadil takmer všetkým obyvateľom, aby zostali doma, zatvorili nepodstatné podniky a zrušili zhromaždenia akéhokoľvek počtu vrátane večierkov.

"Nemôžem uveriť, že to vôbec musím povedať, nieto ešte druhýkrát. Ale sme tu. ŽIADNE CORONA PÁRTY. Sú nelegálne, nebezpečné a hlúpe. Zničíme vašu párty. Zaplatíte veľa Dobre. A budeme vás menovať a hanbiť, kým KAŽDÝ nedostane keto light official website túto správu do hlavy,“ napísal Murphy v sobotu na Twitteri.

Murphy už skôr na Twitteri napísal, že polícia v piatok večer rozohnala párty, na ktorej bolo v byte s rozlohou 550 štvorcových stôp natlačených 47 ľudí vrátane DJ-a. Organizátor bol podľa neho obvinený.

Varovanie prichádza niekoľko dní po tom, čo podobná „koronavírusová párty“ v Kentucky viedla k tomu, že aspoň jeden účastník sa nakazil vírusom.

— Joel Shannon, USA DNES; Ashley Balcerzak, NorthJersey.com

Nemocnice v New Yorku umožnia rodičkám návštevy

New York objasnil svoje usmernenia o návštevách nemocníc tak, aby vyžadovali, aby nemocnice umožnili jednej podpornej osobe sprevádzať ženy pri pôrode a jednej podpornej osobe naraz v pediatrických pohotovostných alebo hospitalizačných zariadeniach.

Aby sa spomalilo šírenie koronavírusu v zdravotníckych zariadeniach, štátne ministerstvo zdravotníctva predtým pozastavilo všetky návštevy nemocníc okrem prípadov, keď je to z lekárskeho hľadiska nevyhnutné, alebo keď museli byť rodinní príslušníci alebo zákonní zástupcovia prítomní v situácii bezprostredného keto light konca života s jednotlivca v nemocnici.

Zatiaľ čo časti tohto usmernenia sú stále v platnosti, ministerstvo v piatok objasnilo svoje stanovisko, aby zabezpečilo, že nemocnice povolia jednej podpornej osobe, ako je partner, dula alebo rodič, do prostredia pôrodu a pôrodu a pediatrického pohotovostného prostredia, pokiaľ návštevníci nebudú nevykazujú príznaky koronavírusu.

– Sarah Taddeo, tím štátu New York

Trump vyšle loď námornej nemocnice smerujúcu do New Yorku

Trump z móla na námornej stanici Norfolk označil USNS Comfort za „70 000-tonové posolstvo nádeje a solidarity neuveriteľným ľuďom v New Yorku“.

Prezident a minister obrany Mark Esper boli v Norfolku v rámci vyslania pre Comfort, ktorý sa chystá do New Yorku pomôcť mestu v boji proti koronavírusu.

„Sme tu pre vás, bojujeme za vás a vždy budeme,“ povedal Trump.

Trump uviedol, že námorná nemocničná loď je vybavená 12 operačnými sálami, 1000 nemocničnými lôžkami, lekárňou, optometrickým laboratóriom, rádiológiou, CAT-skenovacím zariadením, dvoma zariadeniami na výrobu kyslíka a palubou vrtuľníka. "Je až po okraj zásobený zariadením, liekmi a všetkým, na čo si spomeniete," povedal.

Loď nemala naplánovaný odchod do prístavu New York o ďalšie tri týždne, ale úradníci posunuli dátum odchodu kvôli rýchlemu šíreniu vírusu.

USNS Mercy, ďalšia námorná nemocničná loď, dorazila v piatok do Los Angeles, aby pomohla mestu pri reakcii na globálnu pandémiu.

– Michael Collins

Nový test na koronavírus keto light site by mohol zmeniť hru

Päťminútový test na koronavírus na mieste starostlivosti by mohol prísť do nemocníc budúci týždeň.

Americký úrad pre potraviny a liečivá vydal v piatok spoločnosti Abbott Labs povolenie na núdzové použitie na test na koronavírus, ktorý prináša pozitívne výsledky už za päť minút a negatívne do 13 minút, uviedla spoločnosť.

Contents

Anytime Freedom

All the pages you see here are built with the sections & elements included with Atomic. Import any page or this entire site to your own Oxygen installation in one click.